Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Spotkanie: „Tworzymy warunki dla rozwoju edukacji regionalnej”

Spotkanie: „Tworzymy warunki dla rozwoju edukacji regionalnej”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach serdecznie zaprasza  do wzięcia udziału w spotkaniu

„Tworzymy warunki dla rozwoju edukacji regionalnej”

Termin: 24 października 2016 r. godzina 15.00

Miejsce: RODN WOM w Katowicach

Uczestnicy: członkowie i sympatycy Klubu Nauczyciela Regionalisty, nauczyciele przedszkoli i wszystkich typów szkół.

Program spotkania:

• Omówienie i uzupełnienie planu pracy Klubu Nauczyciela Regionalisty na rok szkolny 2016/2017.
  • Ustalenie spotkań w przedszkolach/szkołach - przykłady dobrej praktyki.
  • Przedstawienie publikacji „Od podwórka do regionu – inspiracje z zakresu edukacji regionalnej” – wybór materiałów opracowanych przez uczestników warsztatów metodycznych.
  • Dyskusja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy i dodatkowe informacje: Małgorzata Łukaszewska, e-mail: mlukaszewska@womkat.edu.pl,  tel. (32) 25-81-397 wew. 208